Logo firmy 4 Grants zajmującej się windykacją należności od dłużników

Zadzwoń do nas

(+48) 62 596 11 90

Napisz do nas

biuro@4grants.pl

Outsourcing

Co to jest outsourcing?

Nazwa outsouricng jest skrótem stworzonym utworzonym z trzech angielskich słów - outside-resource-using, czyli wykorzystywanie źródeł zewnętrznych. W praktyce outsourcing to przejęcie przez specjalistyczną w danej dziedzinie firmę części obowiązków innego podmiotu, na podstawie zawartej wcześniej umowy.

Większe spółki takie jak akcyjne, komandytowe czy komandytowo akcyjne w większości posiadają własne działy zajmujące się windykacją należności od klientów czy kontrahentów jednak działy te będące i pracujące tylko w ramach swojego przedsiębiorstwa są w stanie nie spostrzec wielu możliwości w swoich taktykach windykacyjnych. Tu z pomocą przychodzi Outsourcing czyli oddelegowanie poszczególnego zadania firmie zewnętrznej, która zajmuje się tym na co dzień w wielu różnych dziedzinach i sprawach. 

Łączność, outsourcing wiele laptopów wiele ikon połączonych siecią, outsourcing

Oddanie zadania trapiącego twoje przedsiębiorstwa w ręce wyspecjalizowanej firmy może przynieść wymierne korzyści dla całego przedsiębiorstwa.

Co zyskujesz wdrażając działania outsourcingowe w swoim przedsiębiorstwie?

Przede wszystkim większy spokój i stabilność w szeregach firmy a także twój jako przedsiębiorcy, masz pewność że daną sprawą np. windykacyjną zajmuje się wyspecjalizowana firma posiadająca ogromną wiedzę w zakresie tego co robi oraz posiadająca niezbędne narzędzia potrzebne do podejmowania stosownych kroków, dodatkowo twoi pracownicy będą odciążeni zadaniami i będą mogli skupić się na swoich priorytetowych zadaniach, kluczowych dla rozwoju przedsiębiorstwa. Oczywiście każda szanująca się dobra firma oferująca swoje usługi poinformuje o swoich działaniach i uzgodni je ze swoim klientem gdy na horyzoncie pojawią się trudne do podjęcia decyzje, tak więc nie trzeba się bać o podjęcie działań firm zewnętrznych.

Kontakt

Logo firmy 4 Grants specjalizującej się w windykacji należności od dłużnika w Polsce i za granicą

Nasza Firma świadczy profesjonalną pomoc windykacyjną klientom indywidualnym oraz biznesowym.
Ponadto świadczymy kompleksowe usługi outsourcingu oraz monitoringu należności.

Ikona kontaktu telefonicznego z firmą windykacyjną
Firma windykacyjna szybki kontakt email biuro@4grants.pl

Szukaj nas na

Strona 4Grants.pl © 
wszystkie prawa zastrzeżone.