Logo firmy 4 Grants zajmującej się windykacją należności od dłużników

Zadzwoń do nas

(+48) 62 596 11 90

Napisz do nas

biuro@4grants.pl

O nas

Biznes biuro pisanie tłumaczenie laptopy, biuro firmy windykacyjnej

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Nasza firma została założona w 2015 r. Od początków jej tworzenia towarzyszyła nam myśl o tym, aby uwolnić polskich przedsiębiorców oraz osoby fizyczne od problemów związanych z odzyskiwaniem pieniędzy od ich dłużników. Nasze usługi prowadzimy nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą, w takich krajach jak: Niemcy, Czechy, Francja, Litwa, Łotwa, Słowacja, Włochy, Austria.

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę w zależności od specyfikacji prowadzonego przedsiębiorstwa oraz niestandardowości zleceń. Nasi doradcy terenowi są w stanie spotkać się z naszymi klientami w ciągu następnego dnia od momentu otrzymania formularza zgłoszeniowego, w którym zostały określone potrzeby związane z windykacją. Wszyscy klienci, także nowi, mogą liczyć na indywidualne wsparcie, zawsze proponujemy spotkania robocze pozwalające określić priorytety i wzajemne możliwości skutecznej windykacji.

Proponujemy również pilotażowe prowadzenie kilku spraw, pozwalające na dokonanie precyzyjnej analizy potrzeb Klienta, przed pełnym wdrożeniem konkretnej oferty lub całego procesu windykacji.

Męska dłoń na blacie przy książce poznaj naszą firmę

"Celem założenia firmy od zawsze była myśl o sprawiedliwości i praworządności, nie dajmy narażać naszych przedsiębiorstw, odzyskujmy swoje należności"

Rzymskie kolumny białe w świetle i światłości, czystość, tło cytatu naszej firmy windykacyjnej

Nasza misja i plany na przyszłość

Naszą niezmienną misją pozostaje pomoc i świadczenie usług dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Prowadzona przez nas windykacja lub monitoring należności ma na celu uchronić finanse naszych klientów od przeterminowanych lub przyszłych niezapłaconych należności. W przyszłości chcemy rozbudować naszą firmę i ułatwić im przepływ informacji między nimi a nami oraz mamy ambitne plany dotyczące prowadzenia windykacji w kolejnych krajach.

Mężczyzna stojący w polu i patrzący w dal przy zachodzącym słońcu, obrazek planów na przyszłość naszej firmy która odzyskuje należności
Logo firmy 4 Grants specjalizującej się w windykacji należności od dłużnika w Polsce i za granicą

Nasza Firma świadczy profesjonalną pomoc windykacyjną klientom indywidualnym oraz biznesowym.
Ponadto świadczymy kompleksowe usługi outsourcingu oraz monitoringu należności.

Ikona kontaktu telefonicznego z firmą windykacyjną
Firma windykacyjna szybki kontakt email biuro@4grants.pl

Szukaj nas na

Strona 4Grants.pl © 
wszystkie prawa zastrzeżone.